تبلیغات
حاشیه های سینمای ایران - ● فیلم های خوبی که دیده‌ام فیلم هایی بوده که منتظر دیدنشان نبوده‌ام/ در ایران فقط باید منتظر دیدن فیلم های اصغر فرهادی ماند
حاشیه های سینمای ایرانمدیر وبلاگ : emad bavi
نویسندگان
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
صفحه نخست    |     تماس با مدیر    |     پست الکترونیک    |     RSS    |     ATOM
فیلم های خوبی که دیده‌ام فیلم هایی بوده که منتظر دیدنشان نبوده‌ام/ در ایران فقط باید منتظر دیدن فیلم های اصغر فرهادی ماندبهرام عظیمی در گفتگو با سینمانگار از کیفیت سی‌ویکمین دوره جشنواره فیلم فجر در روزهای سپری شده می‌گوید:
فیلم های خوبی که دیده‌ام فیلم هایی بوده که منتظر دیدنشان نبوده‌ام/ در ایران فقط باید منتظر دیدن فیلم های اصغر فرهادی ماند

خلاصه مطلب : زهرا نجفی: بهرام عظیمی کارگردان و انیمیشن ساز سینما كه سال گذشته در جشنواره فیلم فجر انیمیشن «تهران 1500» را داشت، این روزها از طرفداران پر و پا قرص برج میلاد است و پابه‌پای اهالی مطبوعات فیلم می‌بیند و حضور پررنگی در راهروهای میلاد دارد. هنگام قدم‌زدن در راهروهای برج میلاد با او گپ كوتاهی زده‌ایم درباره فیلم‌هایی كه تا كنون دیده است.

بهرام عظیمی کارگردان و انیمیشن ساز سینما كه سال گذشته در جشنواره فیلم فجر انیمیشن «تهران 1500» را داشت، این روزها از طرفداران پر و پا قرص برج میلاد است و پابه‌پای اهالی مطبوعات فیلم می‌بیند و حضور پررنگی در راهروهای میلاد دارد.
هنگام قدم‌زدن در راهروهای برج میلاد با او گپ كوتاهی زده‌ایم درباره فیلم‌هایی كه تا كنون دیده است.


جشنواره فجر امسال را چطور می بینید؟

من  کلا با جشنواره ها مشکلی ندارم، مخصوصا جشنواره فجر را خیلی دوست دارم. بدی هایش را زیاد نمی بینم. همین که چند فیلمساز دور هم جمع می شوند و کارهای خوب، بد و گاهی خیلی بد می بینید، لذت بخش است.

تا امروز، که دومین رو ز جشنواره است چند فیلم دیده اید؟

من  تا الان همه ی فیلم ها را دیده ام.فکر می کنم فقط یک فیلم ندیدم.

از میان فیلم هایی که تا الان دیده اید، از کدام خوشتان آمده است؟

شصت درصد اول فیلم «هیچ کجا هیچ کس» را دوست داشتم. از سکانسی که یک خانم باردار وارد فیلم می شود و بعد فارغ می شود  به نظرم فیلم اُفت می کنم اما قسمت های قبل را خیلی خوشم امد.بازی های  این فیلم خیلی خوب بود، خصوصا بازی فروتن و خانم افشار خیلی خوب  بود. باقی فیلم ها، فیلم های معمولی بود و یکی دوتا بد بود که نام  نمی برم. فیلم «گناهکاران» آقای قریبیان هم به غیر از یکی دو پلان از فیلم که یک عده در سالن به آن خندیدند به نظرم بد نبود.

منتظر دیدن چه فیلم هایی هستید؟

در حال حاضر منتظر دیدن فیلم «آسمان زرد کم عمق» ساخته بهرام توکلی هستم.

و از فیلم هایی که در بخش مسابقه جشنواره شرکت دارند، منتظر دیدن کدامشان هستید؟

من خیلی منتظر نیستم. می دانید چه چیزی من را شگفت زده می کند. من هر وقت منتظر دیدن یک فیلم بوده ام که بروم ببینم، آن فیلم معمولا خوب در نیامده است. برایم پیش آمده که مثلا داشتم ساندویچ می خوردم، بچه ها گفتند برویم این فیلم را ببینیم. نه کارگردان را می شناختیم و نه درباره فیلم اطلاعات داشتیم و رفتم فیلم را دیدم و بعد شگفت زده  شدم. در واقع فیلم های خوبی که من دیدم فیلم هایی بوده که من منتظرش نبودم. اکثر فیلم هایی که آدم منتظر دیدنش است، بد در می آید. به نظرم در ایران فقط باید منتظر دیدن فیلم های اصغر فرهادی ماند، چون او معلوم است که حتما خوب است. تنها کارگردانی که کارهایش همیشه خوب است. بقیه کارگردان ها این طور نیستند، یک فیلم بد می سازد،  پنج تا خوب می سازد.
 

نوع مطلب :
برچسب ها :